Studia na Cyprze
Bezpłatna konsultacja

Studia na Cyprze

Cypr znajduje się na trzecim miejscu w Europie pod względem przeznaczania środków PKB na naukę, gdyż jest to aż 7%.

Dlaczego Cypr?
Wyjątkowe doświadczenie
System edukacji

Dlaczego Cypr?

Cypr to piękna wyspa kojarząca się bardziej z wakacjami i stadami kotów, niż z destynacją uniwersytecką. Nic bardziej mylnego! Cypr znajduje się na trzecim miejscu w Europie pod względem przeznaczania środków PKB na naukę, gdyż jest to aż 7%. Jedyne kraje, które przeznaczają więcej to Dania i Szwecja. Z tego powodu jakość kształcenia jest naprawdę wysoka, a studenci od lat bardzo zadowoleni z wybranych studiów. Poza tym.. kto nie chciałby studiować na idyllicznej wyspie pełnej serdecznych ludzi i przepięknych miejsc?

Wyjątkowe doświadczenie

Czy ponad 300 słonecznych dni w roku i lato trwające od maja do października, klimat śródziemnomorski, brzmi jak idealne miejsce na studia za granicą? Dzięki bogatemu naturalnemu pięknu, wyjątkowej roślinności, złocistym plażom i czystej wodzie Cypr jest gotowy przyjąć Cię, aby Twoje życie edukacyjne i towarzyskie za granicą było wyjątkowym przeżyciem. Oprócz pięknego krajobrazu, Cypr staje się także ośrodkiem edukacji w regionie dzięki inwestycjom dużych organizacji międzynarodowych. Studia na Cyprze mogą być interesujące dla wielu studentów, ponieważ oprócz dobrze ocenianych uniwersytetów w kraju, koszt studiowania na Cyprze jest również bardzo rozsądny. Cypr zapewnia  doskonałą okazję do studiowania w różnych dziedzinach, takich jak finanse, sztuka, muzyka oraz dziedziny medyczne i paramedyczne - dodatkowo wszystkie te kierunki są prowadzone w pełni po angielsku.

System edukacji

System edukacji na Cyprze oferuje trzy stopnie: licencjackie, magisterskie i doktoranckie. Cypr oferuje szeroką gamę programów studiów w wielu dziedzinach i dyscyplinach. Jako student zagraniczny możesz ukończyć całość lub część swojej edukacji na Cyprze. Podobnie jak w innych krajach, istnieją zarówno uczelnie publiczne, jak i prywatne. Studia liencjackie zazwyczaj trawją 3,5 lub 4 lata, natomiast aby osiągnąć stopień magisterski będziesz potrzebować kolejnego roku lub dwóch lat. Nic nie stoi na przeszkodzie ukończeniu stopnia licencjackiego na Cyprze i kontynuowaniu edukacji w innym państwie!

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Napisz do nas, a my pomożemy Ci studiować za granicą

Home - Spełnienie marzeń masz na wyciągnięcie ręki

Spełnienie marzeń Masz na wyciągnięcie ręki

Nasza filozofia