Eduworld - studiujesz, gdzie chcesz!
Bezpłatna konsultacja

O nas

Nasza historia

Kilka lat temu dwójka ludzi ciekawych świata i chcących się rozwijać rozpoczęła studia na najlepszych polskich uniwersytetach. Prawie codziennie spędzali kilka godzin w salach swoich uczelni  - Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Adam Mickiewicza w Poznaniu - i chłonęli książkową wiedzę. Pewnego dnia, gdy monotonne oraz całkowicie teoretyczne zajęcia nudziły ich do granic możliwości, postanowili wyjechać na studia za granice. Dlatego aplikowali na hiszpańskie uniwersytety - w Madrycie oraz Maladze. Dzięki tej decyzji przekonali się, że studia za granicą kładą o wiele większy nacisk na praktykę, są dużo ciekawsze i o wiele bardziej perspektywiczne. Zafascynowani studiami za granicą postanowili pomóc przyszłym polskim studentom odkryć tę fantastyczną możliwość.


W 2020 roku postanowili stworzyć własny projekt, którego celem jest kompleksowa pomoc w dostaniu się na studia za granicą oraz w organizacji samego wyjazdu. Eduworld powstało w 2020 roku i od tamtego czasu każdego roku pomaga kilkuset osobom w spełnieniu marzeń o studiach za granicą. Firma działa w Polsce oraz Hiszpanii.


Nasi aplikanci cenią nas przede wszystkim za skuteczność, kompleksowe wsparcie w całym procesie aplikacji i wyjazdu oraz troskę przez cały okres współpracy. Wiemy jak dużym przedsięwzięciem jest decyzja o studiach za granicą, dlatego dbamy o każdy detal na drodze do spełnienia tego marzenia.

Nasza historia

Opinie naszych klientów

poprzednia opinianastępna opinia
Dlaczego my?

Dlaczego my?

Spokój i pewność
Doświadczenie
Kompleksowe przygotowanie

Spokój i pewność

Pomożemy Ci w odkryciu Twoich wymarzonych kierunków oraz stworzymy najlepsze możliwe aplikacje, wyróżniające Cię spośród innych kandytatów. Aplikując z nami będziesz czuł się spokojnie i pewnie. Dlaczego pewnie? Ponieważ jesteśmy zespołem specjalistów i pomogliśmy już setkom osób w dostaniu się na wymarzone studia za granicą, więc wiemy, co jest najważniejsze w przygotowaniu dobrej aplikacji. Dlaczego spokojnie? Każdy z nas aplikował na studia za granicą oraz studiował na wymarznej uczelni. Wiemy, jak bardzo będzie Ci zależeć na dostaniu się na wymarzone studia. Zadbamy o to, abyś nie przejmował się tym, czy terminy są dotrzymane i czy wszystko jest zrobione tak jak należy, lecz żebyś ze spokojem oczekiwał wyjazdu za granicę!

Doświadczenie

To czego Ty doświadczysz my znamy już bardzo dobrze. Studiowaliśmy na uniwersytetach za granicą mieliśmy te same obawy i pytania, który Ty masz. Będziesz mógł liczyć na nasze pełne wsparcie, będziemy odpowiadać na wszelkie Twoje pytania związane ze studiami za granicą. Przez cały proces aplikacji będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie. Decydując się na naszą pomoc decydujesz się na komfort.

Kompleksowe przygotowanie

Z nami maksymalizujesz swoje szanse dostanie się na wymarzone studia - stworzysz świetną aplikacje, ale także będziesz mieć możliwość przygotowania się do matury oraz testów certyfikacyjnych. Współpracujemy ze specjalistami, którzy posiadają ogromne doświadczenie z zakresu przygotowania do tych egzaminów. Znają wymogi oraz najskuteczniejsze metody.

Dlaczego warto studiować za granicą?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami