Eduworld - studiujesz, gdzie chcesz!
Bezpłatna konsultacja

O nas

O nas

Eduworld to polska firma specjalizująca się w świadczeniu kompleksowego wsparcia dla osób pragnących podjąć studia za granicą. Obecnie działa na rynku polskim, hiszpańskim i meksykańskim.

Działalność Eduworld koncentruje się w trzech obszarach:

  • Wsparcie w wyborze odpowiednich krajów i kierunków studiów
  • Kompleksowa pomoc w przygotowaniu silnej aplikacji i jej złożeniu
  • Doradztwo w kwestiach organizacyjnych wyjazdu

Organizacja ta przywiązuje dużą wagę do indywidualnego podejścia do potrzeb każdego kandydata i skupia się przede wszystkim na jakości swojej pomocy. Celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia, która jest skuteczne, ale także spowoduje, że zarówno przyszły osoba aplikująca jak i jej rodzice będą czuli się zaopiekowani przez cały proces aplikacji i organizacji.

Do tej pory, Eduworld pomógł ponad 1200 osobom skutecznie dostać się na ich wymarzone studia za granicą.

Wielu z nich studiuje na najlepszych uniwersytetach w Europie w krajach takich jak Wielka Brytania, Holandia, Włochy, Hiszpania, Irlandia, Austria, Belgia, Szwecja, Finlandia i innych.

Oto tylko niektóre z uniwersytetów, do których Eduworld pomógł dostać się: University of Oxford, University of Cambridge, University of Amsterdam, "Sapienza" University of Rome, TU Munich, Erasmus University Rotterdam, Bocconi University, Politecnico di Milano i wiele innych...

Jeśli myślisz o studiach za granicą, Eduworld powinno być Twoim pierwszym punktem kontaktu.

O nas

Opinie naszych klientów

poprzednia opinianastępna opinia

Partnerzy

Dlaczego my?

Dlaczego my?

Spokój i pewność
Doświadczenie
Kompleksowe przygotowanie

Spokój i pewność

Pomożemy Ci w odkryciu Twoich wymarzonych kierunków oraz stworzymy najlepsze możliwe aplikacje, wyróżniające Cię spośród innych kandytatów. Aplikując z nami będziesz czuł się spokojnie i pewnie. Dlaczego pewnie? Ponieważ jesteśmy zespołem specjalistów i pomogliśmy już setkom osób w dostaniu się na wymarzone studia za granicą, więc wiemy, co jest najważniejsze w przygotowaniu dobrej aplikacji. Dlaczego spokojnie? Każdy z nas aplikował na studia za granicą oraz studiował na wymarznej uczelni. Wiemy, jak bardzo będzie Ci zależeć na dostaniu się na wymarzone studia. Zadbamy o to, abyś nie przejmował się tym, czy terminy są dotrzymane i czy wszystko jest zrobione tak jak należy, lecz żebyś ze spokojem oczekiwał wyjazdu za granicę!

Doświadczenie

To czego Ty doświadczysz my znamy już bardzo dobrze. Studiowaliśmy na uniwersytetach za granicą mieliśmy te same obawy i pytania, który Ty masz. Będziesz mógł liczyć na nasze pełne wsparcie, będziemy odpowiadać na wszelkie Twoje pytania związane ze studiami za granicą. Przez cały proces aplikacji będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie. Decydując się na naszą pomoc decydujesz się na komfort.

Kompleksowe przygotowanie

Z nami maksymalizujesz swoje szanse dostanie się na wymarzone studia - stworzysz świetną aplikacje, ale także będziesz mieć możliwość przygotowania się do matury oraz testów certyfikacyjnych. Współpracujemy ze specjalistami, którzy posiadają ogromne doświadczenie z zakresu przygotowania do tych egzaminów. Znają wymogi oraz najskuteczniejsze metody.

Dlaczego warto studiować za granicą?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami